Hakkımızda

SİGMA ARAŞTIRMA olarak felsefemiz; hatasız süreçlerin köklü iyileştirmelerin sonucu olduğu anlayışıyla, işimizin tüm alanlarında operasyonel mükemmelliğe ulaşmak için yapısal ve sistematik değişimi hayata geçirmektir.  
 
 Operasyonel mükemmelliğe ulaşmayı vizyonumuz olarak belirledik.
 
Müşterilerimizin kritik ihtiyaçları olduğunu düşündüğümüz “Maliyet”, “Zamanlama”, “Kalite” ve “Güven” kriterlerini iyi anlayarak, süreçleri bu kriterlere göre düzenlemek ve isteneni hatasız bir şekilde, zamanında yerine getirmeyi birinci önceliğimiz olarak belirledik. Çok iyi biliyoruz ki;
 
 “Kalite ucuz, kalitesizlik pahalıdır’’
 
Bir prosesin sigma kabiliyetinin geliştirilmesindeki ilk adım, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerinin tespitidir. Doğru tanı ve tespit, doğru sonuca ulaşmanın gerek şartıdır.” Öngörüsü ile siz değerli müşterilerimizin en yakın partneri olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 Sigma Araştırma

 

Adana ve çevre illerde, araştırma ve tanıtım sektöründe uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz, sektörün değişen yapısına uyum sağlayabilecek  kadromuzla  güvenilir sonuç ve kaliteli hizmet anlayışımız ile profesyonel hizmet vermekteyiz.